DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCOWE PDF Drukuj Email
niedziela, 28 października 2018 13:02

Punktualnie o 13:00 uczniowie przystąpili do pisania DYKTANDA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO
pt. "Po polsku o historii". Nie byli osamotnieni w tym niezwykłym dyktandzie, gdyż do potyczek ortograficznych przystąpili uczniowie ponad 1500 szkół. Pomysł związany jest z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi uczniowie z klas IV-VIII , podejmując trudne wyzwanie, przyłączyli się do obchodów ważnego dla Polski święta.